Aicina darbā kasieri

20:10, 07.Augusts, 2024 , Dažādi

SIA “VĪGANTS” aicina darbā: KASIERI uz nenoteiktu laiku.

 Galvenie pienākumi:

  • Veikt skaidras naudas operācijas darbam ar elektronisko kases aparātu (EKA), reģistrējot tās EKA reģistrācijas žurnālā un grāmatvedības uzskaites sistēmā;
  • Veikt komunālo maksājumu aprēķinus un ūdens skaitītāju rādījumu ievadi fiziskām personām;
  • Veikt komunālo pakalpojumu rēķinu sagatavošanu un izsūtīšanu fiziskām personām;
  • Sagatavot izziņas par komunālo maksājumu parādiem;
  • Veikt kases ienākošo un izejošo maksājumu dokumentu reģistrēšanu;
  • Sagatavot kases operāciju izdrukas;
  • Ievērot dokumentu izpildes un iesniegšanas termiņus;
  • Veikt Kases dokumentu lietu kārtošanu atbilstoši lietu nomenklatūrai;
  • Apsaimniekošanas un komunālo pakalpojumu līgumu sastādīšana un reģistrēšana daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem;
  • Veikt neplānotus darba pienākumus darba devēja interesēs saskaņā ar valdes locekles rīkojumiem un norādījumiem.

Prasības kandidātiem:

  • Jābūt vismaz Pirmā līmeņa augstākā izglītība;
  • Normatīvo aktu pārzināšana un piemērošana atbilstoši apstākļiem;
  • Regulāri iepazīties ar izmaiņām normatīvajos aktos, pastāvīgi papildināt zināšanas un paaugstināt kvalifikāciju;
  • Strādāt ar biroja tehniku (dators, kopētājs u.c.), strādāt ar Microsoft Office programmu nodrošinājumu un citām programmām Windows vidē un grāmatvedības programmu;
  • Veidot labvēlīgu saskarsmi ar darba kolēģiem un citiem sadarbības partneriem;
  • Valsts valodas zināšanas teicamā līmenī;
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte, akurātums, patstāvība.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbs;
  • atalgojums EUR 990,00 bruto;
  • sociālās garantijas;
  • atbildīgu un motivējošu darbu pašvaldības kapitālsabiedrībā;
  • labus darba apstākļus un profesionālu, draudzīgu kolektīvu.

Darba vieta – Susējas iela 9, Sala, Salas pagasts, Jēkabpils novads.

Kontaktinformācija: Rita Audriņa, tel. 29169675.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz otro pārrunu kārtu.

Lūdzam savu CV līdz 2024.gada 16. augustam (ieskaitot) sūtīt uz e-pastu: vigants@vigants.lv ar norādi vakance_kasiere vai iesniegt klātienē Susējas ielā 9, Sala, Jēkabpils novads.